Didmaišių iškrovimas

Greitas, paprastas ir saugus birių medžiagų transportavimas
Didmaišių iškrovimas
 

Didmaišių iškrovimo įrengimo apžvalga

Ypatingi iššūkiai iškrovimo ir perkrovimo sistemoms: jų techninės specifikacijos, atsižvelgiant į tam tikras produkto savybes, taip pat į sąlygas gamybos procese. Štai kodėl Schrage “Conveying Systems” sukūrė lankstų sprendimą, pagrįstą vamzdinių grandinių konvejeriu, kuris apjungia du pagrindinius aspektus gamyboje, švelnų produkto perkrovimą ir lankstumą.

Didmaišių iškrovimo sistema veikia nepriklausomai nuo kitų sistemų – kaip stacionari sistema, arba pagal poreiki – mobili. Kiekviena sistema pritaikytas pagal individualius kliento poreikius, todėl nereikalaujama atlikti pakeitimų gamybos linijoje. Įvairi didmaišių iškrovimo sistema tinka visiems, kuriems reikia lanksčiu, ekonomišku ir mobiliu būdu perkraunant birias medžiagas trumpais atstumais, užpildant tam tikras talpas, konteinerius, ištuštinant didmaišius ar įprastus maišus.

PRIVALUMAI:

  • Sistema galima penkių dydžių ( tipas 115, 135, 160, 200, ir 270)
  • Skirtingi tipai, leidžia transportuoti įvairias medžiagas, kurių dalelių dydis gali siekti net iki 50 mm
  • Produkto tankis 2 t/m³, našumas pasiekiamas iki 80 m³/h.
  • Taip pat yra reguliuojamo aukščio versija, kuri naudoja vertikalę išbyrėjimo rankove, prisitaikančia iškrovimo aukščiui.
  • Galimi papildomi aksesuarai, rotacinis dozatorius, pneumatiniai kumščiai, švelniai masažuojantys didmaišį ir palengvinantys produkto byrėjimą.
 
big bag keitimas