Automatinis centrinis tepimas

BAIER + KÖPPEL grupė yra pirmaujanti automatinių priežiūros sistemų gamintoja.
Automatinis centrinis tepimas
 
CENTRINIO TEPIMO APŽVALGA

Vokiečių įmonė BEKA tiekia automatines centrines tepimo sistemas daugeliui pramonės sričių.

Centralizuotos tepimo sistemos pramoniniam naudojimui

BEKA sukuria ir gamina visų rūšių pramonines tepimo sistemas, pvz., vienos linijos sistemas, kelių linijų sistemas, dvigubos linijos sistemas, tepalo cirkuliacines sistemas ir tepalo / oro sistemas. Didelis pasirinkimas krumpliaratinių siurblių.

industrial lubrication

 

BEKAMAX centrinio tepimo sistemos mobiliesiems įrenginiams, produktų asortimentas sukurtas visai mobiliai technikai. Visi gaminiai yra pagaminti taip, kad atitiktų sunkvežimių, žemės ūkio ir statybinių mašinų atšiauraus darbo sąlygų reikalavimus. Šios progresyvios sistemos skirtos standartiniam tepimo tepalui.

bekamax

 

FLUILUB traukinių ratų ir bėgių tepimo sitemos. Eksplotuojant geležinkelio transporto priemones, ratų ir pačių bėgių susidėvėjimas yra pagrindinė problema kuri sukelia triukšmą. Šių problemų sprendimas yra „FluidLub“ sistemos taikymas naudojant tixotropinę tepimo sistemą, su labai tirštu tepalu.

bekaFluiLube 

 

FoodLine Centrinio tepimo sistema pakavimo ir taros išpilstymo pramonėje, produktų grupė atitinka visus reikalavimus, keliamus centralizuotoms tepimo sistemoms pakavimo ir tarų išpistymo gamybos procese. Inovatyvi sauso konvejerio tepimo sistema sumažina vandens sąnaudas, higienines problemas ir sugadintas pakuotes.

FoodLine

 

BEKAWIND tepimo sistema vėjo elektrinėms, vėjo elektrinės patiria dideles mechanines apkrovas. Jos turi dirbti aukštame patikimumo lygyje. Bet koks gedimas dėl nepakankamo tepimo yra netoleruojamas. Be automatio centrinio tepimo sistemos įgyvendinti tokius aukštus reikalavimus meįmanoma.

Windmill

 

BEKAwood tepimo sistemos lenpjūvėms, centrinės tepimo sistemos nuolat tiekia įrengimui šviežų tepalą. Net sunkiai pasiekiami tepimo taškai nebus pamiršti. Darbų sauga didėja, daugiau jokio rankinio tepimo pavojingoje zonoje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BEKA ONE automatinis vieno taško tepimas, siūlo tepimo sistemas įvairiam naudojimui. Kartais yra taškų, kuriose centrinė automatinė tepimo sistema yra per didelė arba pernelyg sudėtinga. Taip buvo sukurtas vieno taško tepimas, kuris yra idealus sprendimas tepti tepimo tašką saugiai, tiksliai ir patikimai.
 
bekaone