JX nesubalansuota vibro pavara

Nesubalansuoti varikliai yra elektromechaniniai pavaros įtaisai, generuojantys sukamuosius judesius.
JX nesubalansuota vibro pavara
 

Nepertraukiamos virpesių amplitudės
Visų nesubalansuotų JVM variklių judesių diapazoną, galima nustatyti, išjungus variklius ir reguliuojant išcentrinius svorius. Judesio dažnį, galima reguliuoti darbo metu, bet tik naudojant pasirenkamą dažnio keitiklį.

Veikimo patikimumas
Patikrinta technologija, pagrįsta 100 metų patirtimi ir kryptingu mūsų technologijų vystymu, patenkins jūsų lūkesčius. Daugiau dėmesio skiriant praktiškoms dizaino detalėms, tokioms kaip nesisukantys dideli ir išcentriniai svoriai, JVM gamintoją daro rinkos lydere

Nuoseklumas
Kiekvienam nesubalansuotam JVM varikliui taikoma griežta mechaninė ir elektrinė kokybės kontrolė, tikrinamos visos apvijos. Visi varikliai yra skirti nuolatiniam S1 veikimui, net jei darbo režimas nustatyta visam 100%.

Efektyvumas
Modernus ir modernus dizainas užtikrina didelį efektyvumą ir aiškiai apibrėžtą tiesioginį energijos perdavimą. Sėkmingą mūsų techninę koncepciją liudija –  veikiantys įrengimai paplitę visame pasaulyje, net ir pačiomis sudėtingiausiomis eksploatavimo sąlygomis.

Specialaus išpildymo
Nesvarbu, ar jums reikia IP65 apsaugos klasės padalintų dangčių, aukštų/žemų temperatūrų modelių, ar kitų specialių jungiamųjų dalių – siūlome daugybę variantų.

 
 
JX_einzel_ohneHintergrund_2016_small