Magnetiniai būgnai

Magnetinį lauką gali sukurti elektriniai arba nuolatiniai magnetai.
Magnetiniai būgnai
 

Tinka automatiniam ir nuolatiniam mažų, vidutinių ir didelių juodųjų metalų atskyrimui, jie montuojami konvejerio gale, nesvarbu ar jis juostinis, ar vibro kanalas.
Magnetiniai būgnai, kurių magnetinis laukas pasiskirsto per 180 °, užfiksuoja medžiagoje esančias feromagnetines dalis, nukreipdami jas skirtinga kryptimi nei apdirbama žaliava.
Naudojant magnetinius būgnus, svarbu nuosekliai ir tolygiai paskirstyti medžiagą.

Magnetiniai būgnai gaminami:

  • Dėl reguliavimo galimybės magnetinė šerdis yra užfiksuota tam tikroje padėtyje, kad sutrauktų visą feromagnetinę medžiagą iš apdirbamos žaliavos. Magnetinį lauką gali generuoti elektriniai arba nuolatiniai magnetai, feritas, neodimas arba, ypatingais atvejais, pavyzdžiui, dirbant aukštoje ar žemoje temperatūroje, naudojant magnetus, pagamintus iš specialių lydinių.
  • Besisukančio būgno korpusas pagamintas iš nemagnetinės medžiagos; jis sukasi aplink magnetinę šerdį, palaikomą šoniniais flanšais.

Magnetiniai būgnai gali pritraukti gana sunkius ir didelius juodojo metalo gabalus, tačiau jie taip pat idealiai tinka atskirti mažas medžiagas.
Kalbant apie feromagnetinės medžiagos išskyrimą iš proceso, mūsų magnetinis būgnas gali turėti dvi skirtingas magnetines konfigūracijas: išilginį poliškumą (O) arba radialinį poliškumą (V). Tada jie gali būti suprojektuoti su nuolatiniais magnetais (feritu, neodimu), turinčiais pastovų intensyvumą, arba elektrinėmis apvijomis (aliuminiu, variu), kad būtų galima keisti magnetinės jėgos intensyvumą, ir taip pasiekti  įvairų apdorojamos medžiagos atskyrimo laipsnį.

magnetic drums action

Gana daug panaudojimo sričių: metalo perdirbime, EE atliekų perdirbimas, buitinių atliekų perdirbime, iškasenose, medienos ir stiklo perdirbime, ir t.t.
Kiekvieną mums pasitaikiusį atvejį visada peržiūrės Gauss Magneti technikos skyrius, kuris pasiūlys tinkamiausią jūsų problemos sprendimą.

magnetic drums sample

 
 
 

Kai kurie duomenys:
Išorinis skersmuo – ø400 – ø2000 mm
Apdorojamos medžiagos dydis yra 10 – 300 mm.
Plotis – 400 – 3000 mm

Kai kurie duomenys:
Išorinis skersmuo – ø200 – ø2000 mm
Apdorojamos medžiagos dydis yra 1 – 300 mm.
Plotis – 200 – 3000 mm