MŪSŲ PARTNERIAI

Įkurta 1876 m., šeimos, iš kartos į kartą valdoma kompanija, kuri pradėjo nuo buitinių atliekų, padangų granuliavimo. Moksliniai tyrimai, projektavimas, yra pagrindinė įmonės varomoji jėga. Visame pasaulyje paplitę įrengimai kombinuotų pašarų, medienos, buitinių atliekų granuliavimo ir naudotų padangų perdirbimo. Visose pramonės srityse Amandus Kahl yra tarp pirmaujančių gamintojų žinomų visame pasaulyje.

Kompanijai jau daugiau nei 125 metai, per tą laikotarpį sukaupė didelę patirtį grūdinių kultūrų perdirbimo technologijose, kompanija gali pasiūlyti inovatyvius grūdų malūnus, stalo separatorius ir lukštentuvus su guminiais ritinėliais. SCHULE rūšiavimo stalai naudojami grūdiniai kultūrai atskirti ir rūšiuoti, taip pat tinka ryžių apdirbimo gamyboje, atskiriant lukštentus nuo nelukštentų.

Plaukiančio sluoksnio technologija
NEUHAUS NEOTEC specializuojasi maisto pramonės, chemijos ir farmacijos pramonės srityse. Su didele patirtimi plėtoja ir vysto plaukiančio sluoksnio technologijas, skirtas nuolatiniam ir nenutrūkstamam darbui – džiovinimui, granuliavimui ir padengimui.

Pasaulinė kavos pupelių apdirbimo patirtis
Jau daugiau nei 40 metų kompanija NEUHAUS NEOTEC yra vien iš pirmaujančių pasaulyje, tarp projektuojančių ir statančių kavos apdorojimoskrudinimomalimo gamyklų.

NEUHAUS NEOTEC remė, pirmąjį Vokietijos kavos asociacijos, kavos kapsulių kongresą!

„Mes transportuojame sprendimus“

Schrage transportavimo sistemos yra jūsų vamzdinių grandininių konvejerių specialistas – visame pasaulyje.
Daugiau nei 30 m. projektuojame ir įgyvendiname konvejerių sistemas ne tik biriems produktams.

Schrage vamzdiniai grandininiai konvejeriai yra visiškai sandarios sistemos,
pritaikytos įvairioms pramonės šakoms, galima transportuoti abrazyvinius,
toksiškus, sprogius ar lipnius ir net aukštos temperatūros birius produktus.

Putzmeister taiko savo sprendimus, hidraulinius stūmoklinius siurblius, daugelyje sričių, tokių kaip, tunelių kasimo sistemos, nuotekų dumblo, anglies kasybos atliekų, biologinių atliekų, pelenų transportavimui.

Siūloma Plati paslaugų apimtis, planavimas, procesų technologijų konsultavimas, siurblių ir silosų tiekimas, taip pat vamzdžių sistemos ir priedai, montavimas ir  paleidimas vietoje, taip pat aptarnavimas po pardavimo. 

Įmonė įgijo didelę patirtį projektuojant ir gaminant nepertraukiamo ar periodinio veikimo ekstraktų išgavimo įrenginius eterinių aliejų, aliejingųjų dervų, aromatų, natūralių ekstraktų ir baltymų išgavimui. Paprastas žaliavų iškrovimas ir greito išvalymo galimybės užtikrina sklandų ir patogų sistemų veikimą ir leidžia greitai ir lengvai pakeisti produktą. DEVEX projektuoja, gamina ir realizuoja pinai visas gamybos linijas: pagrindinės technologijos yra ekstraktų išgavimo įrenginiai ir išgarinimo įrenginiai skirti išgauti koncentruotam ekstraktui, vakuuminiai juostiniai džiovintuvai granulių arba miltelių gamybai.

„DEVEX“ planuoja, stato ir parduoda visas gamybos linijas: pradedant ekstrahavimo sistema ekstraktams- pagrindinėms žaliavoms  išgauti, naudojant Išgarinimo sistemas, skirtas šiems ekstraktams sukoncentruoti bei apdorojus vakuuminėmis juostinėmis džiovyklomis paruošti žaliavą granulių ar miltelių gamybai.

DEVEX džiovinimas šaldant vakuume yra vienas ekonomiškiausių ir švelniausių džiovinimo būdų. Dėl vakuumo galima pasiekti labai mažą vandens garavimo temperatūrą. Procesas gali turėti įtakos aromatui, produkto spalvai ir tūrio tankiui. Vakuuminis juostinis džiovintuvas naudojamas farmacijos pramonėje, maisto bei chemijos pramonėje.

Olandų kompanija jau daugiau nei 40 metų projektuoja ir gamina rotacinius vožtuvussrauto skirstytuvus ir susijusius komponentus, skirtus darbui su kietomis, biriomis medžiagomis . DMN-WESTINGHOUSE siūlo pritaikytus sprendimus pasaulinei maisto, pieno, plastikos, chemijos, farmacijos, mineralinės, plastiko perdirbimo, maisto atliekų energijos ir biomasės pramonei. Taip pat turi specialių komponentų, skirtų naudoti konkrečiose pramonės srityse arba tvarkyti konkrečius produktus. Farmacijos pramonėje dažnai reikia griežtų higienos reikalavimų ir (arba) mažų našumų.

Kai kalbama apie birius produktus ar supakuotas prekes, dėžes, pavadinimas NERAK gaminys yra patikimas ir ekonomiškai efektyvus vertikalus konvejeris. Daug metų praleista gumos blokų grandinės projektavime ir tobulinime, kad sukurti šiuolaikinį vertikalių konvejerių kėlimo sistemą. Kiekviena konvejerio sistema yra pritaikyta pagal kiekvieno kliento poreikį.

Pramoninių įrengimų  ir transporto priemonių tepimo sistemų kūrime su sudėtingomis specialiųjų tepimo sprendimų taikymais, ir naujoviškais sprendimais BEKA sukūrė gerą reputaciją, žinomą visame pasaulyje.

Vibro technologijos pagamintos Vokietijoje. 95 metai patirties yra svarbus lankstumo, kūrybiškumo ir novatoriškų įgūdžių pagrindas, atitinkantis klientų poreikius. JOEST gamina sudėtingas mašinas ir sistemas, skirtas transportavimuiatskyrimuirūšiavimui ir terminiam apdorojimui, taip pat birių medžiagų kėlimui ir išvertimui.

Mucon yra kompanijos Process Components grupės narys. Įmonė, veikianti nuo 1940 m., gamina membranines , mechanines ir pneumatines sklendes, produktas yra gerai žinomas visame pasaulyje, padeda reguliuoti birių medžiagų srautą, dozavimą ir išleidimą. Sklendžių skirtos dirbti su lipniais ir atšiauriais produktais.

Jau daugiau nei 50 metų patirties, OPTIMA gamina atsargines dalis granuliatoriams, mes siūlome savo klientams visame pasaulyje geriausius techninius, individualius sprendimus ir kompetentingas konsultacijas aukščiausiu lygiu. Gaminamos aukštos kokybės atsarginės dalys visų tipų granuliatoriams: pašarų, medienos, biomasės ir atliekų pramonės srityse.

Įmonė turinti daugiau kaip 30 metų patirtį perdirbimo mašinų gamybos srityje. Projektuoja, gamina užsakovams visame pasaulyje gerai išbandytus ir labai patikimus perdirbimo įrenginius, kurie puikiai atitinka perdirbimo pramonės poreikius. Sutelkdami dėmesį tik į tvirtų, ekonomiškų perdirbimo mašinų gamybą, turinčią labai motyvuotą kvalifikuotų, patyrusių darbuotojų komandą kuri atitinka klientų lūkesčius.

Itališkos įrangos gamintojas, projektuoja ir gamina magnetinę įrangą plieno gaminiams pakelti ir perkelti. Taip pat magnetinę įrangą, skirtą juodųjų, spalvotųjų metalų atskyrimui ir perdirbimui.

BMA yra pirmasis kontaktas kai kalbama apie įrengimus, individualius procesų etapus ar pilną pramoninę cukraus gamybą ir rafinavimą, jau daugiau nei 160 metų. Platus paslaugų spektras ir išskirtinis klientų dėmesys visoje proceso grandinėje yra priežastys, kodėl tarptautiniai klientai patikėjo savo projektus nuo pirmojo eskizo iki reguliaraus jų mašinų ir įrenginių optimizavimo.

Padeda proceso inžinerijos įmones, kad jos gamintų daugiau geresnės produkcijos: tiek maišant, smulkinant, perdirbant, filtruojant, džiovinant ar reaguojant – turėdami proceso inžinerijos įgūdžius, mes keičiame žaliavas taip, kad mūsų klientas gautų kuo didesnės naudos.