Eddy Current, sūkurinės srovės spalvotųjų metalų atskyrimas

Plačiai naudojamas perdirbant stiklą, medieną, buitines atliekas, plastiką.
Eddy Current, sūkurinės srovės spalvotųjų metalų atskyrimas
 
SPALVOTŲJŲ METALŲ EKSCENTRINIS SEPARATORIUS ECSE
SPALVOTŲJŲ METALŲ SEPARATORIUS ECS
 

Siekdamas patenkinti augančius rinkos poreikius ir pagerinti atskiriamų medžiagų kokybę, „Gauss Magneti“ į savo produkciją įtraukė ECSE ekscentrinį separatorių nemagnetiniams metalams. Įrengimas skirtas spalvotųjų metalų, ypač mažų (aliuminio, vario ir kt.), atskyrimui nuo inertinių medžiagų (stiklo, plastiko, medžio ir kt.).

Veikimo principas
Veikimo principas pagrįstas sūkurinių srovių, atsirandančių spalvotuose metaluose, aukšto dažnio kintamo magnetinio lauko pagalba. Metalas atskiriamas nuo inertiškų medžiagų atstūmimo principu. Transportavimo juosta apdorojamą medžiagą perneša per vidinį magnetinį rotorių, kur spalvotieji metalai metami į priekį, o inertinės medžiagos laisvai krinta.ECSE working princips

Ypatingas separatoriaus bruožas yra ekscentrinis rotorius. Privalumas yra magnetinio lauko koncentracija tam tikroje rotoriaus srityje, kur jis pasiekia maksimalų stiprumą. Ši specifinė jėga keičia spalvoto metalo judėjimo trajektoriją.

Separatoriai galimi 500–2.000 mm pločio.ECSE dimensions

DIRŽO GREITIS    –  1,5 ÷2,5 m/s
ROTORIAUS GREITIS   –    ≤ 4200 RPM
DAŽNIS    –    ≤ 1,5 kHz
ŽALIAVOS DYDIS    –    2 ÷ 10 mm

ECS yra plačiai naudojamas perdirbant stiklą, medieną, buitines atliekas, plastiką ir t.t., dėka savo efektyvaus darbo, atskiriant spalvotuosius metalus nuo inertinių medžiagų.

Veikimo principas
Veikimo principas pagrįstas sūkurinių srovių, atsirandančių spalvotuose metaluose, aukšto dažnio kintamo magnetinio lauko pagalba. Metalas atskiriamas nuo inertiškų medžiagų atstūmimo principu. Transportavimo juosta apdorojamą medžiagą perneša per vidinį magnetinį rotorių, kur spalvotieji metalai metami į priekį, o inertinės medžiagos laisvai krinta.ECS working pricips

Šių įrengimų atskyrimo kokybė yra tiesiogiai proporcinga elektrinio laidumo ir atskiriamos medžiagos savitojo svorio santykiui.

Dėka didelės patirties ir skiriamo dėmesio klientų pageidavimams, „Gauss Magneti“ laikui bėgant ištobulino šių separatorių konstrukciją ir dabar siūlo skirtingus darbinius pločius (500 – 2500 mm), kad atitiktų skirtingus atskyrimo reikalavimus.

ECS dimensions

Kokių rezultatų galite pasiekti naudodami ECS:
Rezultatai priklauso nuo nustatymo ir medžiagos specifikacijos (priemaišų dydis, drėgmė, temperatūra ir kt.), geriausiomis sąlygomis galite pasiekti:

  • Feromagnetinių metalų atskyrimas 99,9% ;
  • Spalvotųjų metalų atskyrimas nuo 93% iki 99%;
  • Atskirtų spalvotųjų metalų grynumas yra nuo 80% iki 95%.

DIRŽO GREITIS    –  1,5 ÷3,5 m/s
ROTORIAUS GREITIS   –    ≤ 4000 RPM
DAŽNIS    –    ≤ 1000 Hz

ŽALIAVOS DYDIS    –    2 ÷ 350 mm

 
 
 
ECMS ECSE